motor yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Dilerseniz kokteyl düzeninde bir kutlama, dilerseniz yemekli bir organizasyonu yeğleme edebileceğiniz kadar teknede iki nefis romantik bir şaşırtı de hazırlayabilirsiniz.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, büküç tasarları, magazinden siyasete, spordan seyahate tüm konuların hiç adresi hurriyet.

Buna rağmen sigorta tekne haricinde oluşabilecek rastgele bir dokunca veya kaybı karşılamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne haricinde evetşanabilecek olumsuzluklar zıtsında gezi, afiyet, sakatlık, dolaşma iptali veya bagaj kaybını ve seyir kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız otokton etanol veya alkolsüz sineecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, meyve tabağı üzere çok skorda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu can başı: 80TL

Son 3 yılını, adalarda yaşayan Yunan elının bâtınine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu millet.

Panaoramik ümük turlarını ailenizle yahut rüfekaınızla yapmış olduğunızda çok kıvançlı kalacağınıza eminiz.

Deniz Yatçılık sizler kucakin zengin menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Tüketmek organizasyonunuz sadece size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlamış olacak.

İstanbul'da, aileniz ve ihvanınızla gezip ziyaret edebileceğiniz yerler siteye git listesine, önümüzdeki 10 gün süresince sürecek olan CNR Avrasya Boat Show’u yazabilirsiniz. İşte birbirinden hayırlı yatlarıyla CNR Avrasya Boat Show...

Microsoft'un sahibi Bill Gates'in 2005 senesinde Türkiye’deki tatili sırasında kiraladığı mega gösterişli motor yat ‘Leander’ da Kul'li verimli bir aileyi gezdirmek üzere Marmaris'e geldi.

  Tüm tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta seyir esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut yargı esnasında oluşabilecek zararları mukabillamaktadır.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz sefer programına rabıtalı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve günlük maksimum 4 vakit gezi edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz koy olacaktır. Rotaya uymak kucakin ekseriya motor gücüyle ilerleyiş kuruluşlır.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan şatafat motoryatturistlerin bölümü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan gösterişli motoryat alevlere teslim oldu. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Güç 2’ motor yat kiralama adlı motoryatta henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın kâffesinı kapladı.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma sav konusu olmayacaktır.

Kent de bulunan tüm görsel,materyal ve dâhilerikler kanuni olarak müdafaa altındadır. Technology : tıkla QNWIS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *